Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

        

 

 

Звіт голови Бережанської районної державної адміністрації за 2018 рік

 

 


На Бережанщині відкрили рахунок для допомоги військовим

Кожен мешканець Бережанщини може допомогти справі оборони України, переказавши кошти на благодійний рахунок. Усі кошти підуть на допомогу Збройним силам України та для потреб часткової мобілізації.
Реквізити для перерахування коштів


30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Вітання першого заступника голови РДА Віктора Зінчука з Днем Соборності України

22.01.2020 | 08:37

ШАНОВНІ КРАЯНИ!

ВІТАЮ  ВАС З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ!

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України.  Саме тоді на площі перед Київською Софією на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. 

more...

Малозабезпечені громадяни отримали допомогу

21.01.2020 | 11:59

Перший заступник голови райдержадміністрації  Віктор Зінчук провів засідання комісій з питань призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та з питань призначення і надання населенню житлових субсидій.

more...

Мінветеранів самостійно визначатиме суб'єктів-надавачів послуг з реабілітації ветеранам

21.01.2020 | 10:50

Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України буде самостійно визначати всіх суб'єктів-надавачів послуг з реабілітації ветеранам та членам їхніх родин.

more...

Бережанська лікарня ввійшла в перелік опорних лікарень Тернопільської області

21.01.2020 | 10:37

15 січня Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження «Про затвердження переліку опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах на період до 2023 року». Це дозволить покращити доступність медичної допомоги, сконцентрувати інвестиційні ресурси та розбудувати мережу надання медичних послуг в Україні.

            Перелік опорних закладів визначений на основі відповідної Методики формування мережі робочою групою, яка була сформована МОЗ України за участю представників Національної служби здоров’я України, Міністерства розвитку громад та територій України, представників проєкту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» та обласних державних адміністрацій.   

more...

Перший заступник голови РДА провів розширену нараду

20.01.2020 | 12:38

Перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Зінчукпровіврозширену нарадуз начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації.

Під час наради обговорювались питання про здійснення щоденного моніторингу стану захворюваності на грип та ГРВІ в районі  та навчальних закладах зокрема

more...

Відбулася чергова он-лайн нарада

17.01.2020 | 12:36

Відбулася чергова он-лайн нарада,  яку провів начальник управління регіонального розвитку, інфраструктури та дорожнього господарства обласної державної адміністрації Олег Продан.

Під час наради йшлося про стан зимового утримання автомобільних доріг загального користування.

more...

Амбулаторії загальної практики-сімейної медицини Бережанського району отримали 5 комплектів обладнання для телемедицини

16.01.2020 | 10:10

15 січня голова Тернопільської обласної державної адміністрації Ігор Сопель вручив директору районного комунального некомерційного підприємства «Бережанський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Бережанської районної ради Віктору Цапку 5 комплектів обладнання для телемедицини амбулаторіям загальної практики-сімейної медицини сіл Волощина, Жуків Нараїв, Саранчуки та Урмань.


more...

Як вберегтися від грипу: декілька простих правил (інфографіка)

15.01.2020 | 14:14

Наскільки важко буде протікати грип залежить від таких факторів:
- вашого імунітету,

- штаму вірусу та вторинних бактеріальних інфекцій, які можуть розвиватися як ускладнення після зараження вірусом грипу,

- наявність будь-якого іншого захворювання;

- певні генетичні особливості організму.

more...

Із 16 січня вся реклама в Україні має бути виконана державною мовою

15.01.2020 | 12:34

16 січня 2020 року набувають чинності норми статті 32 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», який був ухвалений Верховною Радою України 25 квітня минулого року. Ця стаття регламентує використання державної мови у сфері реклами. Із зазначеної дати вся реклама на телебаченні, радіо, а також у друкованих виданнях має бути виконана лише українською мовою.

more...

Олексій Гончарук: В Україні зроблено ще один крок для запуску програми кредитів під 5-7-9% для підтримки мікро- та малого бізнесу

15.01.2020 | 11:31

В Україні зроблено ще один крок для запуску програми кредитів під 5-7-9% для підтримки мікро- та малого бізнесу, на яку передбачено 2 млрд грн. Така можливість відкрита сьогодні – Парламент підтримав у цілому 261 голосом урядовий законопроект №2589 про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» щодо Фонду розвитку підприємництва.

more...

Архів новин

  

 

Анонси подій

Актуальна тема